Zawiadomienie o przerwie w usługach

Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci MPCNET w dniu 09.07.2021 w godz. 02:00-03:00.

W związku z tymi pracami pojawi się około 40-minutowa przerwa w dostępie do Państwa usług.

Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z usług, dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie zminimalizować ewentualny okres niedostępności.

Gala KSW 61

 

Już 5 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się gala KSW 61 To fight or not to fight. W walce wieczoru fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW. Były strongman Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze zwycięzcą pierwszego turnieju KSW oraz najsłynniejszym głosem polskiego MMA, Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł, dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD, Bogaty+ HD.

Start: 5 czerwca , godzina 20:00, kanał 505

Prace serwisowe na sieci Nexera

Uprzejmie informujemy, że ze względu na planowe prace serwisowe, w dniu 08.06.2021 w godzinach 00:10 - 06:00 pojawi się ok. 40-minutowa przerwa w dostępie do usług na sieci Nexera.

Przepraszamy za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie zminimalizować ewentualny okres niedostępności usług.

 

Przerwa techniczna

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.05.2021 ok. godz. 4:50 z powodu prac serwisowych nastąpi przerwa w dostępie do usług telewizyjnych. Przerwa nie powinna być dłuższa niż 5 minut.

Przepraszamy za niedogodności.

Zmiana nazwy programu MTV Music 24

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 czerwca nastąpi zmiana nazwy programu MTV Music 24 na Nick Music. Zmiana obejmuje nazwę kanału. Charakter kanału oraz rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian. 

Antena HD - nowy kanał w ofercie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 maja do oferty programowej MetroTV dołączył nowy kanał ogólnotematyczny Antena HD (lcn 66)

Antena HD to kanał skierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdą się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.

Kanał Antena HD dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

Gala KSW 60 już 24 kwietnia

Zapraszamy na jubileuszową 60 galę KSW, która odbędzie się 24 kwietnia.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40,00 zł dla Abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Start: 24 kwietnia, godz. 20:00, kanał 505

 

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Tomaszem Narkunem a Philem de Friesem. Po raz pierwszy do obrony tytułu w kategorii lekkiej przystąpi również Marian Ziółkowski. "Złoty Chłopiec" skrzyżuje rękawice z Maciejem Kazieczko.

Nowy kanał rozrywkowy Active Family

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym do oferty programowej dołączył nowy kanał rozrywkowy Active Family (lcn 244). Kanał nadawany jest w jakości HD.

Active Family skierowany jest do widzów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, traktując sport jako rozrywkę i sposób na spędzanie wolnego czasu. W ramówce Active Family znajdują się magazyny, serie dokumentalne, programy rozrywkowe i poradnikowe zachęcające do rekreacji w gronie rodziny i przyjaciół. Ofertę uzupełniają relacje z imprez sportowych i reportaże z podróży po ciekawych i egzotycznych zakątkach świata.

Kanał Active Family HD dostęny jest w pakietach Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Zmiana nazwy kanału Kuchnia+ i Domo+

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 kwietnia br. kanał Kuchnia+ zmienia nazwę na CANAL+ KUCHNIA, a Domo+ zmienia nazwę na CANAL+ DOMO. Zmianie ulegają również logotypy.

Programy pod nową nazwą zachowują dotychczasowy charakter i założenia programowe. 

Kanały Polsat Viasat w otwartym oknie

Uprzejmie informujemy, że wszystkie kanały Polsat Viasat: Nature, History i Explore będą odkodowane bez dodatkowych opłat dla pakietów: Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Kanały te będzie można oglądać od 1 kwietnia do 31 maja.