Zmiana godzin pracy BOK

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22.11.2021 nastąpiła zmiana godzin pracy Biura Obsługi Klienta. 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

Zmiana nazwy kanału TNT HD

 

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 23 października nastąpi zmiana nazwy programu TNT HD na Warner TV HD. 

Zmiana obejmuje nazwę kanału oraz oprawę graficzną. 

Gala KSW 64

Zapraszamy na Galę KSW 64, która odbędzie się już 23 października o godz. 20:00.

W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas w kategorii koguciej - Sebastian Przybysz podejmie Bruno Augusto dos Santosa.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się również spotkanie pomiędzy prawdziwymi legendami KSW - olbrzymim Senegalczykiem Serigne Ousmane "Bombardierem" Dia i utytułowanym strongmanem Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł, dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy +HD, Optymalny +HD, Bogaty +HD.

Nowe logotypy MTV

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym kanały muzyczne MTV Polska, MTV Hits, Club MTV oraz MTV Live odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

Prace techniczne na kanałach Canal+

W imieniu nadawcy uprzejmie informujemy, iż w nocy z 20 na 21 września oraz w nocy z 21 na 22 września, w godzinach 00:00 - 06:00 na kanałach Canal+ zaplanowane zostały prace techniczne. W czasie prac mogą wystąpić zakłócenia w transmisji programów.

Przepraszamy za utrudnienia.

Gala KSW 63

Zapraszamy na Galę KSW 63, która odbędzie się już 4 września o godz. 20:00 w systemie PPV.

Jeden z najniebezpieczniejszych zawodników w historii KSW Roberto Soldić wraca w kategorii półśredniej by bronić tytułu mistrzowskiego. Rywalem "Robocopa" na gali KSW 63 będzie jedna z największych gwiazd czeskiego MMA, niepokonany w okrągłej klatce KSW Patrik Kincl.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD, Bogaty+ HD.

Zmiana logotypów stacji Grupy Polsat Plus

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 września br. zmieniły się logotypy następujących stacji z Grupy Polsat Plus: Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight.

Tego samego dnia Superstację zastąpił nowy kanał informacyjny z Grupy Polsat Plus - Wydarzenia 24, który powstał we współpracy z Polsat News, programem "Wydarzenia" oraz Interią. W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą bieżące informacje z kraju i ze świata.

Zmiana nazwy kanału VH1

Informujemy, iż z dniem 2 sierpnia 2021 nastąpi zmiana nazwy programu VH1 na MTV 00s. Zmiana obejmuje tylko nazwę kanału. Charakter kanału oraz rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian.

Gala KSW 62

Zapraszamy  na galę KSW 62, która odbędzie się 17 lipca 2021r. 

W walce wieczoru niepokonany mistrz olimpijski Szymon Kołecki zmierzy się z podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak. Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Oprócz wyżej wymienionych zawodników w pojedynkach zmierzą się:

- Andrzej Grzebyk vs Marius Żaromskis

- Michał Michalski vs Adrian Bartosiński

- Tomasz Sarara vs Vladimir Tok  

- Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski   

- Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos

 -Lom Ali-Eskiev vs Gilber Ordoñez

 -Marcin Krakowiak vs Borys Borkowski

 -Lemmy Krusić  vs David Martinik 

 

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł dla Abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Start: 17 lipca 2021r. godzina 20:00, kanał 505

 

Przerwa w nadawaniu kanału ducktv

W imieniu nadawcy uprzejmie informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2021 r. w godzinach 00:10 - 06:00 na kanale ducktv może nastąpić 40-minutowa przerwa w nadawaniu bądź mogą wystąpić zakłócenia z powodu trwających prac konserwacyjno-technicznych. 

Przepraszamy za możliwe niedogodności.